O NAS

TooManyGames.pl to blog tworzony przez ludzi mających problem z grami. Nie chodzi jednak o to, że mamy do gier dwie lewe ręce, albo że spędzamy z gamepadem czy myszą w dłoni po 10 godzin dziennie. Wręcz przeciwnie – z racji pracy i obowiązków rodzinnych najczęściej mamy problem ze znalezieniem czasu na granie. I jeszcze z tym, że Gaben, Humble Bundle i GOG nie mają litości w serwowaniu nam kolejnych okolicznościowych wyprzedaży. ;)

GabenSale

Jesteśmy więc dobrowolnymi ofiarami growego nadkonsumpcjonizmu i postanowiliśmy coś z tym zrobić. Zamiast ogrywać dziesiąty raz ulubiony tytuł albo polować na acziwki, postanowiliśmy zrobić coś z faktem, że miejscami nawet połowy gier obecnych w naszych bibliotekach Steam nigdy nawet nie uruchomiliśmy.

Staramy się więc przekuć tę absurdalną sytuację w coś pozytywnego i stopniowo odpalamy jeszcze nieograne tytuły z naszych bibliotek, by po jakimś czasie podzielić się spostrzeżeniami i uwagami na łamach TooManyGames.pl

Nie gardzimy jednak grami planszowymi, karciankami i podobnymi umilaczami czasu.

Bo gier jest tak wiele, a czasu tak mało…

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK